GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU
GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU

Fatih Terim’den 10 numara ve Morutan açıklaması

Randers maçı öncesi Fatih Terim’den açıklamalar.

Bu transfer politikasına devam etmek istiyoruz.

Galatasaray’ın genç futbolcular tarafından tercih edilen ve istenen bir kulüp olduğunu görüyoruz.

Ederini bulan her oyuncuyla Galatasaray yollarını ayırabilir. Gelen bazı teklifler var. Şu ana kadar gerçekleşen giden bir transferimiz var. Ama Falcao, Babel ve Feghouli’de gelişme var mı şu an bilmiyorum.

Kadromuza genç ve değerli bir oyuncu kattık. 18 yaşından beri takip ediyoruz Morutan’ı scout ekibimize teşekkür ederiz. Morutan çok mutlu buna çok sevindim. Bir an evvel oynamaya da çok hevesli. Umarım prosüdürler bir an evvel biter kendisini kullanırız.

Biz 10 numarayı Hagi’ye vermiştik biliyorsunuz. Bu konuda beklemeyi düşünüyorum. Bazı sürprizler olabilir bu konuda. Önemli olan sırttaki numaradan çok gövdedeki arma için verilen mücadeledir. Eğer siz sırtınızdaki numarayı bırakıp arma için mücadele ederseniz o zaman efsane olursunuz. Daha önceki yıllarda 10 numara verdiğimiz futbolcuların kimseyi tatmin etmediği için dikkatli davranmaya özen gösteriyorum. Sezon sonuna bırakabilirim. 10 numarayı sezon sonuna bırakabiliriz de belki verebiliriz de ama kime?

2 Eylül’e kadar gelen futbolcuları UEFA listesine yazabiliyoruz. 2-8 arası gelenler olursa da kusura bakmasınlar Türkiye Ligi ile yetinecekler belli bir süre. (Gülerek)

Çok ciddi seyahatlar yaptık. Tek korkum yorgunluk. Rotasyon yapsam uyumu bulamayabilirim. Rotasyon yapmasam oynamayan oyuncular kalıyor. Bunları hesaplıyoruz biz. En iyi kadroyla çıkacağız. Lig kadrosuyla yakın çıkacağız.

Diagne ve Mohamed daha istekli olmalılar. Öyle olması da gerek zaten. Aksi taktirde olmaz zaten, olmuyor da.

Yabancı kuralından dolayı bazen gerekirse Türk kaleci ile de maçlara çıkacağız.

Ömer, Florya için önemli bir oyuncu. Ömer’in bir çok asisti var. Çok beyefendi ve bunları hak etmeyen bir futbolcu.

Diğer Yazılar