GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU
GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU

Randers – Galatasaray maçı sonrası Fatih Terim’den transfer açıklaması.

UEFA Avrupa Ligi play off turunda Galatasaray deplasmanda Randers ile karşılaşırken mücadele 1-1 eşitlikle sonuçlandı. Randers-Galatasaray karşılaşması sonrasında teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, açıklamasında birçok konuya değindi. İşte Fatih Terim’in o sözleri…

“G.SARAY GEREĞİNİ YAPACAKTIR”
“Biz onlardan iyi bir takımız. Oyun içinde 2’yi de bulabilirdik, olmadı. Taçtan, kornerden ki iyi çalışmamıza rağmen hata oluyor, 1-1 oldu. Kazanmak isterdik ama herhalde biraz daha yorgunluğumuz ortaya çıktı. İstanbul’da Allah’ın izniyle turu geçeceğiz. Mühim olan gruplara kalabilmek. Burada bitirmek isterdik açıkçası ama rakip de iyi mücadele etti. Temaslı oyun, bire bir oyun, rahatsız edici bir oyun olacağını söylemiştim. 2. maçta Galatasaray gereğini yapacaktır. ” TFF’YE GÖNDERME! “Geçen sene Schalke’de oynamadan önce olmuştu, biz alışkınız Galatasaray olarak, onlara sormak lazım. Bazen beklersiniz gece 12’de açıklarlar. Ne düşündüklerini bilemem.Geçen sene Schalke’de oynamadan önce olmuştu, biz alışkınız Galatasaray olarak, onlara sormak lazım. Bazen beklersiniz gece 12’de açıklarlar. Ne düşündüklerini bilemem.”

“OYUNCULARIMDAN MEMNUNUM”
“Avrupa’da oynayamayan oyuncularımız, 3 günde bir oynayan oyuncularımız var, doğal olarak değişiklikler yapıyoruz ama stoperde eksiklerimiz var. Galatasaray’ın her oyuncusu oynuyor, İsmail’den Berk’e kadar. Diğer oyuncular dahil olmak üzere hepsi forma giydi. Bu iyi bir şey ve de ayrıca eleştirilen oyuncular olacak, biz de olacağız, oluyor zaten. Galatasaray takımı gerektiğinde pres de yapıyor, bugün pres vardı ama süresi uzun değildi. 3. deplasmana gidiyoruz. Biraz da öyle tolerans tanımak lazım, ben oyuncularımdan memnunum, daha iyi olacağız, mesele burada tutu geçip gruba kalmak.”

“Benim Eylül’ü işaret etmemdeki sebep şudur; bizde 7’de, orada 31’inde bitiyor, TFF’nin bu kararını destekliyorum, doğru bir karar, o ana kadar yapacaklarımız var demek istiyorum. Bazı eksiklerimiz var, tamam gençleşiyoruz ama eksiğimiz var, tamamlayacağız. En azından alternatif olarak genişlememiz lazım.”

”GEDSON FERNANDES AÇIKLAMASI!”
”Gedson’u sanırım başkaları da istiyor, şu anda Benfica’nın vermeyeceğini düşünüyoruz ilişkilerimiz nedeniyle, öyle bir şey olursa Gedson’un Galatasaray’ı tercih edeceği de gerçek. Dün de kadrodaydı, oynamadı ama kadrodaydı. Bir gün vermeye karar verirlerse biz hazırız, onlar da biliyor. Türkiye’den birçok teklif olduğunu da biliyoruz, şu anda hayır diyorlar, o zaman yapacak bir şey yok.” “Arda’nın ayağı altta kaldı, o kümenin altında kaldı. Yarın bir MR’dan sonra net bir şey söyleyebiliriz, girmek istedi, güzel bir şey ama daha kötü olmasını engellemek için doktorla çıkmasını söyledim. Örnek bir davranış tabii. O istek bazen daha fazla zarar verebilir.”

Diğer Yazılar