GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU
GALATASARAY SK TARAFTAR PLATFORMU

Başkan Burak Elmas’tan Fatih Terim’e destek

Başkan Burak Elmas Galatasaray Divan Kurulu’nda konuşma yaptı.


Ayrıştırmayan Galatasaray’a yakışır üslubla devam ediyoruz. Biz Galatasaray’ı birleştirmek, aydınlık bir geleceğe taşımak için göreve talip olduk. Göreve geldikten sonra dönem dönem tabi ki haklı olarak eleştiriler oldu dikkatle dinliyoruz, tüm eleştirilerinizi arkadaşlarımızla dinlemeye devam edeceğiz. Galatasaray kürsülerinde bize yapılacak tüm eleştirilere açığız.

Göreve geldikten sonra ciddi bir gündemin içerisine girdik. 200 adet iyileştirme alanı tespit ettik. Aynı zamanda kronikleşmiş sorunlarımızı tespit ettik.

Yakın zamanda hepimizi üzen bir PSV mağlubiyeti aldık, fakat geçmişte yapılan maç sonuçlarına bağlı panik hatalarla Galatasaray’ın geleceğini tehlikeye atmayacağız. Son zamanlarda yaptığımız transferlerle gerek yaş ortalaması ve bonservis bedelleriyle sizlerde fark etmişsinizdir. Futbolda özellikle son zamanlarda teknik direktörümüze yapılan biraz haksız ve sertlik seviyesi gereğinden fazla olan eleştiriler görüyoruz. Hocalarımız ve sporcularımızın sonuna kadar arkasındayız haksız ve seviyesiz eleştirilerinde karşısında olacağız.

Türk futbolunda Galatasaray’ın masadaki ağırlığını göstermesini devreye soktuk. Galatasaray’ın güçlü iradesini masaya koyduk. Yarın TFF genel kurulu var ve bir değişiklik önerisi var. TFF, getirdiği değişiklik önerisinde, Tahkim Kurulu ve UÇK’nin yönetim tarafından atanması zorunluluğunu getirdi. Bu şekilde bu kurumların bağımsızlığa kavuşacağı düşünülüyor. Biz de Kulüpler Birliği’nde, diğer kulüplerle ciddi bir çalışma yaptık.

Galatasaray için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu ve burda huzurlarınızda paylaşarak teşekkür ediyorum. (GS TV DİVAN KURULU)

Diğer Yazılar